איך מתחילים למכור באמזון

תוכן עניינים

אמזון היא אחת מחברות האינטרנט הראשונות שהחלו לעסוק במסחר אינטרנטי, אי שם באמצע שנת ב1994 התפרסמה בעזרת מכירת ספרים ולאחר מכן סרטים, כיום תוכלו למצוא כמעט כל פריט שתחשקו באתר של אמזון.
והחל משנות האלפיים גם אתם יכולים לקחת חלק בסחר שמתקיים באחד השווקים הדיגטילים הגדולים בעולם!
אז איך מתחילם למכור באמזון? או מה אתם צריכים לדעת בשביל למכור באמזון?
השארו במאמר שלנו בשביל לקבל את כל התשובות.

דווקא אמזון


אתר האינטרנט של אמזון דורג כאחד מהאתרים הנצפים ביותר ברשת, לא רק זה אלא שבכל יום שווי המכירות שמתבצעות באתר יכולות להגיע לעשרות מליונים!
אך יחד עם זאת באמזון הבינו כי כדי לתחזק את האתר הזה עליהם לתת חופש פעולה גם למוכרים, ועם כך החלו לתת יותר כלים למשווקים באתר שלהם.
מלבד החשיפה הענקית שתוכלו לקבל דרך האתר של אמזון, תוכלו גם לקבל כלים לשיווק המוצרים שלכם וגם לשמר את הלקוחות. רק חשוב לזכור כי הכלים שתקבלו מאמזון הינם בעלות נמוכה ביחס לפתיחת אתר אינטרנט עצמאי, המצריך שיווק אינטרנטי, שמירה על טראפיק וניסיון לבלוט ברשימת החיפוש של גוגל!

בחירה חשובה


בהתאם לשוק דיגטלי רחב וחסר גבולות כמעט, תצטרכו לבצע בחירות חשובות אשר ישפיעו על ההכנסה שלכם ועל מדד הפופולריות שלכם באתר. לכן כאשר אתם בוחרים מוצרים למכירה באמזון, השתדלו לבצע בחירה מושכלת, מצאו מוצרים פופלרים שאינם שבירים ולא ענותיים.

איך תדעו מה הם מה? לאתר אמזון ישנה גם ביקורת לגבי כל מוצר ומוכר, כך תוכלו בעצם לבצע סקר שוק שיעזור לכם לדעת אילו מוצרים עדיף למכור, מה הם הבעיות שנתגלו במוצרים אחרים ואיך תוכלו להפוך את המחירים שלכם לאטרקטיבים יותר משל אחרים!

פורמט  ואיחסון


לאמזון יש שני פורמטים למוכרים שלהם, הראשון שבהם הוא סוג המוכרים שתבקשו להיות.
כאשר בסוג הראשון שנקרא "מוכר פרטים" מגביל את סך המוצרים שתמכרו לעד 40,  יחד עם מגבלה זו תשלמו גם עמלות סגירה משתנות לפי מוצרים וגם תשלום חודשי של דולר.
אבל אלו מכם הרוצים ללכת על כל הקופה, ישנו גם מנוי פרימיום שבו לא תיהיו מוגבלים בכמות המוצרים שתמכרו, תוכלו להשתמש בכמה קטגוריות שונות של מוצרים ולשלם רק ארבעים דולר בחודש.
אך מלבד הפרמטרים, בשביל אלו הרוצים לדעת איך מתחילם למכור באמזון יש עוד מידע שתצטרכו לדעת, למשל אחסון המוצרים שלכם. אמזון מציעה את השירותים שלה על מנת לצמצם את זמן המשלוח על ידי כך שהיא מאפשרת למוכרים שלה להשתמש בשירותי האריזה השילוח והאחסון.
אבל מעבר לכל אלו חשוב שתדעו כי את רוב העבודה אמזון משאירים לכם ובגלל זה עליכם לעשות סקר שוק בעצמכם, לרשום מוצרים בעצמכם באתר ולשלח אותו אל המחסנים.
שירותים אלו יכולים לעזור כמעט לכל בעל עסק שמעדיף את אמזון על פני אתרי נחיתה וקידום, כך תוכלו להשאיר את רוב העבודה לאמזון ולהתעסק במכירת מוצרים איכותים!

לחצו כאן לקבלת כל המידע אודות מסחר באמזון.