על פי מה כדאי לבחור חברת דיגיטל?

תוכן עניינים

פרסום ושיווק דיגיטליים מהווים את אחד מהכלים החשובים ביותר להצלחה של כל עסק בתוך התחרות העסקית הגדולה שמורגשת בשנים האחרונות במדינת ישראל ובעולם כולו. בשל התחרות הרבה, בסופו של דבר אנחנו חייבים להישאר אטרקטיביים, רלוונטיים, וכאלה שמתבלטים מעל המתחרים העסקיים שלנו, שמוכרים את אותו המוצר או את אותם השירותים.

 

שיווק דיגיטלי הוא לא מה שחשבתם

אנחנו שומעים ופוגשים בעלי עסקים רבים שנופלים באותה הטעות הנפוצה – לחשוב ששיווק דיגיטלי הוא עולם פשוט למדי, אשר מסתכם בהעלאה של פוסט לפייסבוק, או פרסום של פוסט באינסטגרם. למעשה, מדובר על עולם מורכב ביותר, עולם שדורש ידע רב, הכרה והבנה של מערכות מסובכות, ושימוש בנתונים רבים. המומחים של פיאלקוב חברת דיגיטל, הם אנשים מקצועיים בעלי ניסיון של שנים רבות בשיווק הדיגיטלי על שלל מאפייניה. אז נכון, שיווק דיגיטלי הוא משהו שניתן לעשות בצורה עצמאית לגמרי, אך מי אמר שתעשו אותה בצורה עצמאית וטובה? כאשר בעלי עסקים נכנסים לעולם השיווק הדיגיטלי באופן עצמאי לגמרי, אנחנו נתקלים בטעויות רבות שהם מבצעים בדרך.

 

על סמך מה כדאי לבחור חברת דיגיטל?

– ידע ניסיון ומקצועיות – התמקצעות בקידום אורגני ובקידום ממומן ולא רק באחד מהם

– התמחות בקידום ברשתות החברתיות- בדרך כלל בניה וקידום של אתרים הולכים ביחד עם שיווק ופרסום ברשתות החברתיות

– ליווי אישי של לקוחות החברה- יחס אישי והתאמת התהליך לצרכים שלכם, חשוב יותר מכל דבר אחר. בסופו של דבר, אתם בוחרים את השירותים האלה כדי לשפר את העסק שלכם בכל הרמות, ולכן אתם צריכים לדעת ולהרגיש שאתם בידיים הכי טובות שיש.

– בניית אסטרטגיית שיווק ארוכת טווח ולא רגעית- את התוצאות חשוב לראות לא רק לטווח הקצר, אלא גם לטווח הרחוק.

– חשוב לבחור חברת דיגיטל המספקת יחס אישי ונעים לעבודה

– מחיר – כמובן שגם המחיר צריך להיות הוגן ומותאם לצרכים שלכם בהיבט התקציבי.

בנוסף, שימו לב לשירותים השונים שהחברה מספקת לקהל הלקוחות שלה ושיש התאמה בין מה שאתם צריכים למה שאתם מקבלים.

בישראל יש מאות, אולי אלפי חברות המתמחות בתחום הזה של שיווק בדיגיטל. חשוב מאוד לבחור את החברה לפי התחומים הרלוונטיים לעסק שלכם. למשל, אם אתם בונים אתר וצריכים שירותי אחסון, תוכלו לבחור בחברת איזיקלאוד אחסון אתרים המתמחה בדיוק בתחום הזה. לעומת זאת, אם אתם צריכים לבצע קידום אורגני וממומן ברשתות החברתיות, בחרו חברה שזו המומחיות שלה. כך למעשה תוכלו להשיג רלונטיות ולהנות משירותים התואמים את הצרכים שלכם וזה באמת מה שחשוב. עוד טיפ קטן שיכול לעזור לכם הוא להצטרף לכל מיני קבוצות בפייסבוק ואז בעצם לשאול שאלות, להתייעץ לחפש המלצות רלוונטיות ולפי זה לבצע בחירה הגיונית ושקולה כמובן.